туралы бөлісіңіз
БАСЕ БАСЕ
Жазылушылар
792,000
Бейне Көрулер
387,418,019
Бейне саны
1406
санат
Ютубер бері
2014
егер Сізге ұнайды бұл, оны бөлісіңіз

БАСЕ Youtube арнасы статистика

БАСЕ
Жазылушылар
792,000
Бейне Көрулер
387,418,019
Бейне саны
1406
соңғы 30 күнде болжамды түсімдер
€ 650 - € 3.9K
700
Соңғы 7 күн
Жазылушылар
3,000
Соңғы 30 күн
17,000
Соңғы 90 күн
422,266
Соңғы 7 күн
Бейне Көрулер
1,934,523
Соңғы 30 күн
10,376,139
Соңғы 90 күн
дата Бейне Көрулер Болжамды түсімдер
21.09.2021 Tue +603,236 € 202 - € 1.22K
11.09.2021 Sat +518,598 € 174 - € 1.05K
06.09.2021 Mon +812,689 € 273 - € 1.64K
31.08.2021 Tue +1,507,857 € 506 - € 3.04K
20.08.2021 Fri +1,448,584 € 486 - € 2.92K
10.08.2021 Tue +605,238 € 203 - € 1.22K
01.08.2021 Sun +1,764,682 € 593 - € 3.56K
19.07.2021 Mon +1,348,805 € 453 - € 2.72K
10.07.2021 Sat +1,766,450 € 593 - € 3.56K
28.06.2021 Mon +1,035,833 € 348 - € 2.09K
19.06.2021 Sat +1,038,651 € 349 - € 2.09K
10.06.2021 Thu +3,037,741 € 1.02K - € 6.13K
30.05.2021 Sun +633,934 € 213 - € 1.28K
23.05.2021 Sun +796,397 € 267 - € 1.61K