туралы бөлісіңіз
БАСЕ БАСЕ
Жазылушылар
609,000
Бейне Көрулер
269,563,979
Бейне саны
851
санат
Ютубер бері
2014
егер Сізге ұнайды бұл, оны бөлісіңіз

БАСЕ Youtube арнасы статистика

БАСЕ
Жазылушылар
609,000
Бейне Көрулер
269,563,979
Бейне саны
851
соңғы 30 күнде болжамды түсімдер
€ 2.03K - € 12.2K
2,800
Соңғы 7 күн
Жазылушылар
12,000
Соңғы 30 күн
33,000
Соңғы 90 күн
1,608,357
Соңғы 7 күн
Бейне Көрулер
6,027,550
Соңғы 30 күн
18,691,261
Соңғы 90 күн
дата Бейне Көрулер Болжамды түсімдер
12.02.2020 Wed +1,148,826 € 386 - € 2.32K
10.02.2020 Mon +982,018 € 330 - € 1.98K
09.02.2020 Sun +79,463 € 26 - € 160
07.02.2020 Fri +989,733 € 332 - € 2K
06.02.2020 Thu +1,963,913 € 660 - € 3.96K
03.02.2020 Mon +273,967 € 92 - € 552
02.02.2020 Sun +234,919 € 78 - € 473
31.01.2020 Fri -1,609,904 € -541 - € -3.25K
30.01.2020 Thu +96,706 € 32 - € 195
28.01.2020 Tue +466,495 € 156 - € 940
26.01.2020 Sun +606,672 € 203 - € 1.22K
24.01.2020 Fri +794,742 € 267 - € 1.6K
22.01.2020 Wed +1,006,312 € 338 - € 2.03K
21.01.2020 Tue +74,594 € 25 - € 150