туралы бөлісіңіз
Flor Moyano Flor Moyano
Жазылушылар
1,180,000
Бейне Көрулер
824,416
Бейне саны
4
санат
Ютубер бері
2012
егер Сізге ұнайды бұл, оны бөлісіңіз

Flor Moyano Youtube арнасы статистика

Flor Moyano
Жазылушылар
1,180,000
Бейне Көрулер
824,416
Бейне саны
4
соңғы 30 күнде болжамды түсімдер
€ 1 - € 10
0
Соңғы 7 күн
Жазылушылар
0
Соңғы 30 күн
0
Соңғы 90 күн
919
Соңғы 7 күн
Бейне Көрулер
5,153
Соңғы 30 күн
7,642
Соңғы 90 күн
дата Бейне Көрулер Болжамды түсімдер
06.08.2020 Thu +421 € 0 - € 0
04.08.2020 Tue +257 € 0 - € 0
03.08.2020 Mon +241 € 0 - € 0
02.08.2020 Sun +251 € 0 - € 0
01.08.2020 Sat +270 € 0 - € 0
31.07.2020 Fri +816 € 0 - € 1
28.07.2020 Tue +667 € 0 - € 1
25.07.2020 Sat +661 € 0 - € 1
22.07.2020 Wed +1,569 € 0 - € 3
16.07.2020 Thu +2,489 € 0 - € 5
06.07.2020 Mon +194,223 € 65 - € 391
27.03.2020 Fri -151,829,165 € -51K - € -306K
26.02.2020 Wed +6,714 € 2 - € 13
25.02.2020 Tue +6,758 € 2 - € 13