туралы бөлісіңіз
fuslie Fuslie
Жазылушылар
768,000
Бейне Көрулер
141,771,325
Бейне саны
885
санат
Ютубер бері
2015
егер Сізге ұнайды бұл, оны бөлісіңіз

fuslie Youtube арнасы статистика

fuslie
Жазылушылар
768,000
Бейне Көрулер
141,771,325
Бейне саны
885
соңғы 30 күнде болжамды түсімдер
€ 2.94K - € 17.7K
1,000
Соңғы 7 күн
Жазылушылар
10,000
Соңғы 30 күн
103,000
Соңғы 90 күн
886,703
Соңғы 7 күн
Бейне Көрулер
8,753,116
Соңғы 30 күн
49,959,409
Соңғы 90 күн
дата Бейне Көрулер Болжамды түсімдер
27.01.2023 Fri +886,703 € 298 - € 1.79K
23.01.2023 Mon +920,617 € 309 - € 1.86K
20.01.2023 Fri +945,182 € 317 - € 1.91K
16.01.2023 Mon +1,374,423 € 461 - € 2.77K
12.01.2023 Thu +1,007,830 € 338 - € 2.03K
09.01.2023 Mon +2,023,874 € 680 - € 4.08K
04.01.2023 Wed +1,594,487 € 535 - € 3.22K
31.12.2022 Sat +1,099,599 € 369 - € 2.22K
28.12.2022 Wed +570,154 € 191 - € 1.15K
24.12.2022 Sat +568,836 € 191 - € 1.15K
21.12.2022 Wed +722,013 € 242 - € 1.46K
19.12.2022 Mon +911,801 € 306 - € 1.84K
17.12.2022 Sat +533,616 € 179 - € 1.08K
15.12.2022 Thu +1,764,011 € 592 - € 3.56K