туралы бөлісіңіз
Iran International ايران اينترنشنال Iran International ايران اينترنشنال
Жазылушылар
527,000
Бейне Көрулер
1,007,842,837
Бейне саны
93657
санат
Ютубер бері
2016
егер Сізге ұнайды бұл, оны бөлісіңіз

Iran International ايران اينترنشنال Youtube арнасы статистика

Iran International ايران اينترنشنال
Жазылушылар
527,000
Бейне Көрулер
1,007,842,837
Бейне саны
93657
соңғы 30 күнде болжамды түсімдер
€ 7.12K - € 42.7K
1,400
Соңғы 7 күн
Жазылушылар
6,000
Соңғы 30 күн
47,000
Соңғы 90 күн
5,150,283
Соңғы 7 күн
Бейне Көрулер
21,171,324
Соңғы 30 күн
102,158,817
Соңғы 90 күн
дата Бейне Көрулер Болжамды түсімдер
18.05.2024 Sat +3,678,773 € 1.24K - € 7.42K
13.05.2024 Mon +8,034,841 € 2.7K - € 16.2K
03.05.2024 Fri +4,763,843 € 1.6K - € 9.61K
28.04.2024 Sun +4,693,867 € 1.58K - € 9.46K
24.04.2024 Wed +6,141,295 € 2.06K - € 12.4K
20.04.2024 Sat +11,508,306 € 3.87K - € 23.2K
16.04.2024 Tue +11,958,759 € 4.02K - € 24.1K
13.04.2024 Sat +6,473,952 € 2.18K - € 13.1K
08.04.2024 Mon +5,725,916 € 1.92K - € 11.5K
03.04.2024 Wed +4,754,338 € 1.6K - € 9.59K
30.03.2024 Sat +4,079,848 € 1.37K - € 8.23K
26.03.2024 Tue +2,716,123 € 912 - € 5.48K
22.03.2024 Fri +3,499,465 € 1.18K - € 7.06K
18.03.2024 Mon +3,748,714 € 1.26K - € 7.56K