туралы бөлісіңіз
PepeyTeo Pepey Teo
Жазылушылар
906,000
Бейне Көрулер
228,584,478
Бейне саны
893
санат
Ютубер бері
2006
егер Сізге ұнайды бұл, оны бөлісіңіз

PepeyTeo Youtube арнасы статистика

PepeyTeo
Жазылушылар
906,000
Бейне Көрулер
228,584,478
Бейне саны
893
соңғы 30 күнде болжамды түсімдер
€ 898 - € 5.39K
1,000
Соңғы 7 күн
Жазылушылар
6,000
Соңғы 30 күн
18,000
Соңғы 90 күн
430,041
Соңғы 7 күн
Бейне Көрулер
2,672,086
Соңғы 30 күн
8,049,638
Соңғы 90 күн
дата Бейне Көрулер Болжамды түсімдер
26.01.2023 Thu +430,041 € 144 - € 867
23.01.2023 Mon +720,259 € 242 - € 1.45K
20.01.2023 Fri +366,893 € 123 - € 739
16.01.2023 Mon +467,768 € 157 - € 943
12.01.2023 Thu +226,500 € 76 - € 456
09.01.2023 Mon +302,346 € 101 - € 609
03.01.2023 Tue +158,279 € 53 - € 319
31.12.2022 Sat -163,260 € -54 - € -329
27.12.2022 Tue +298,155 € 100 - € 601
24.12.2022 Sat +202,783 € 68 - € 408
21.12.2022 Wed +134,152 € 45 - € 270
19.12.2022 Mon +205,781 € 69 - € 414
16.12.2022 Fri +210,706 € 70 - € 424
14.12.2022 Wed +346,464 € 116 - € 698