туралы бөлісіңіз
The Daily Show with Trevor Noah The Daily Show With Trevor Noah
Жазылушылар
6,290,000
Бейне Көрулер
2,496,288,504
Бейне саны
2042
санат
Ютубер бері
2016
егер Сізге ұнайды бұл, оны бөлісіңіз

The Daily Show with Trevor Noah Youtube арнасы статистика

The Daily Show with Trevor Noah
Жазылушылар
6,290,000
Бейне Көрулер
2,496,288,504
Бейне саны
2042
соңғы 30 күнде болжамды түсімдер
€ 35.5K - € 213K
30,000
Соңғы 7 күн
Жазылушылар
170,000
Соңғы 30 күн
550,000
Соңғы 90 күн
11,525,054
Соңғы 7 күн
Бейне Көрулер
105,551,815
Соңғы 30 күн
290,566,363
Соңғы 90 күн
дата Бейне Көрулер Болжамды түсімдер
19.02.2020 Wed +1,522,244 € 511 - € 3.07K
18.02.2020 Tue +2,342,637 € 787 - € 4.72K
17.02.2020 Mon +2,827,108 € 950 - € 5.7K
16.02.2020 Sun +2,333,130 € 784 - € 4.7K
15.02.2020 Sat +2,499,935 € 840 - € 5.04K
14.02.2020 Fri +3,368,765 € 1.13K - € 6.79K
13.02.2020 Thu +4,440,366 € 1.49K - € 8.95K
12.02.2020 Wed +5,403,559 € 1.82K - € 10.9K
11.02.2020 Tue +5,871,377 € 1.97K - € 11.8K
10.02.2020 Mon +2,264,542 € 761 - € 4.57K
09.02.2020 Sun +470,495 € 158 - € 948
08.02.2020 Sat +4,628,910 € 1.56K - € 9.33K
07.02.2020 Fri +2,541,565 € 854 - € 5.12K
06.02.2020 Thu +5,105,541 € 1.72K - € 10.3K