туралы бөлісіңіз
DanTDM Dan Tdm
Жазылушылар
25,600,000
Бейне Көрулер
18,300,041,321
Бейне саны
3533
санат
Ютубер бері
2012
Жасы
29
Туған күні
08.11.1991
Зодиак
Скорпион
егер Сізге ұнайды бұл, оны бөлісіңіз

DanTDM Youtube арнасы статистика

DanTDM
Жазылушылар
25,600,000
Бейне Көрулер
18,300,041,321
Бейне саны
3533
соңғы 30 күнде болжамды түсімдер
€ 14.6K - € 87.8K
50,000
Соңғы 7 күн
Жазылушылар
100,000
Соңғы 30 күн
300,000
Соңғы 90 күн
15,636,754
Соңғы 7 күн
Бейне Көрулер
43,547,175
Соңғы 30 күн
188,828,132
Соңғы 90 күн
дата Бейне Көрулер Болжамды түсімдер
20.09.2021 Mon +20,104,397 € 6.76K - € 40.5K
11.09.2021 Sat +9,889,982 € 3.32K - € 19.9K
06.09.2021 Mon +13,552,796 € 4.55K - € 27.3K
31.08.2021 Tue +27,349,405 € 9.19K - € 55.1K
19.08.2021 Thu +2,194,751 € 737 - € 4.43K
17.08.2021 Tue +13,394,413 € 4.5K - € 27K
12.08.2021 Thu +19,351,839 € 6.5K - € 39K
03.08.2021 Tue +26,557,546 € 8.93K - € 53.6K
22.07.2021 Thu +21,062,759 € 7.08K - € 42.5K
13.07.2021 Tue +35,370,244 € 11.9K - € 71.3K
30.06.2021 Wed +22,237,094 € 7.47K - € 44.8K
21.06.2021 Mon +22,642,191 € 7.61K - € 45.7K
12.06.2021 Sat +22,798,990 € 7.66K - € 46K
02.06.2021 Wed +15,633,801 € 5.25K - € 31.5K